Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD220J
SG73S2BTTD220J
SG73S2BTTD220J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 22ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук