Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD221G
SG73S2BTTD221G
SG73S2BTTD221G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 220ohm 2% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4861 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук