Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD223J
SG73S2BTTD223J
SG73S2BTTD223J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 22Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук