Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD2401D
SG73S2BTTD2401D
SG73S2BTTD2401D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 2.4Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук