Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD2702F
SG73S2BTTD2702F
SG73S2BTTD2702F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 27Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук