Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD2R0J
SG73S2BTTD2R0J
SG73S2BTTD2R0J KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 2ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук