Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD2R40F
SG73S2BTTD2R40F
SG73S2BTTD2R40F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 2.4ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук