Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD2R4J
SG73S2BTTD2R4J
SG73S2BTTD2R4J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 2.4ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4986 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук