Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD3302D
SG73S2BTTD3302D
SG73S2BTTD3302D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 33Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук