Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD3902F
SG73S2BTTD3902F
SG73S2BTTD3902F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 39Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук