Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD4301D
SG73S2BTTD4301D
SG73S2BTTD4301D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 4.3Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук