Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD4303F
SG73S2BTTD4303F
SG73S2BTTD4303F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 430Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук