Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD433G
SG73S2BTTD433G
SG73S2BTTD433G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 43Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук