Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD470J
SG73S2BTTD470J
SG73S2BTTD470J KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 47ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук