Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD475G
SG73S2BTTD475G
SG73S2BTTD475G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 4.7Mohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук