Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD5100D
SG73S2BTTD5100D
SG73S2BTTD5100D KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 510ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук