Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD5100F
SG73S2BTTD5100F
SG73S2BTTD5100F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 510ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук