Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD564G
SG73S2BTTD564G
SG73S2BTTD564G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 560Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук