Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD5R10F
SG73S2BTTD5R10F
SG73S2BTTD5R10F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 5.1ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук