Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD6800D
SG73S2BTTD6800D
SG73S2BTTD6800D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 680ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук