Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD6800F
SG73S2BTTD6800F
SG73S2BTTD6800F KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 680ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 2020 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук