Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD7500F
SG73S2BTTD7500F
SG73S2BTTD7500F KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 750ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук