Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD755J
SG73S2BTTD755J
SG73S2BTTD755J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 7.5Mohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук