Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD821G
SG73S2BTTD821G
SG73S2BTTD821G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 820ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук