Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD825G
SG73S2BTTD825G
SG73S2BTTD825G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 8.2Mohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук