Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD10R0F
SG73S2ETTD10R0F
SG73S2ETTD10R0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 10ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 2694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук