Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD121J
SG73S2ETTD121J
SG73S2ETTD121J KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 120ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 1222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук