Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD152G
SG73S2ETTD152G
SG73S2ETTD152G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1.5Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук