Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD161G
SG73S2ETTD161G
SG73S2ETTD161G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 160ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук