Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD200G
SG73S2ETTD200G
SG73S2ETTD200G KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 20ohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук