Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD205J
SG73S2ETTD205J
SG73S2ETTD205J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2Mohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук