Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD2402F
SG73S2ETTD2402F
SG73S2ETTD2402F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 24Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук