Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD272J
SG73S2ETTD272J
SG73S2ETTD272J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2.7Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук