Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD2R2J
SG73S2ETTD2R2J
SG73S2ETTD2R2J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2.2ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук