Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD3002F
SG73S2ETTD3002F
SG73S2ETTD3002F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 30Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук