Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD3300F
SG73S2ETTD3300F
SG73S2ETTD3300F KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 330ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук