Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD33R0F
SG73S2ETTD33R0F
SG73S2ETTD33R0F KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 33ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук