Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD4700F
SG73S2ETTD4700F
SG73S2ETTD4700F KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 470ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук