Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD472G
SG73S2ETTD472G
SG73S2ETTD472G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 4.7Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук