Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD4R3G
SG73S2ETTD4R3G
SG73S2ETTD4R3G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 4.3ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук