Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD5101F
SG73S2ETTD5101F
SG73S2ETTD5101F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.1Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук