Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD5102F
SG73S2ETTD5102F
SG73S2ETTD5102F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 51Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 592 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук