Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD5R6G
SG73S2ETTD5R6G
SG73S2ETTD5R6G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.6ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук