Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD6200F
SG73S2ETTD6200F
SG73S2ETTD6200F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 620ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук