Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD621G
SG73S2ETTD621G
SG73S2ETTD621G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 620ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук