Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD750G
SG73S2ETTD750G
SG73S2ETTD750G KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 75ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук