Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD7R50F
SG73S2ETTD7R50F
SG73S2ETTD7R50F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 7.5ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук