Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD8R2J
SG73S2ETTD8R2J
SG73S2ETTD8R2J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 8.2ohm 5% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук