Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD9100F
SG73S2ETTD9100F
SG73S2ETTD9100F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 910ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук