Продукція > KOA SPEER > SG73S2ETTD911G
SG73S2ETTD911G
SG73S2ETTD911G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 910ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук